BDSM jako životní styl

„Svaž mě!“ „ Připoutej mě!“ „Dej mi facku!“ „ Klekni a čekej, co ti Paní uloží!“ I tohle si mohou partneři říkat, a přesto je to projevem lásky a úcty. Mluvíme o BDSM. Jsou to hry, jsou to pózy, ale hlavně je to styl života. Není to jako změna poloh při sexu, je to něco, co buď chceme, nebo ne.

zenske nohy svazaneA podle toho si hledáme vztahy. Neznamená to, že i když se nám takový život líbí, musíme ho žít dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Ale zároveň proč ne, každému podle jeho gusta. A když se nám to líbí, můžeme si zkusit i role opačné. Alespoň zjistíš, jak těžké a zodpovědné je být v roli Dominantní a zároveň jakou důvěru vyžaduje submisivní role. Nebavíme se teď o profesionálních Dominách a vůbec o profesionálních službách. Bavíme se o tom, co koho vzrušuje a jak našich tužeb docílit.

Čti také: Swingers párty jako koníček

Praktikovat takové hry je vždy na domluvě obou partnerů. Někdo miluje propichování bradavek a kapání horkého vosku i na intimní místa. Jiní dosahují svého vzrušení přes psychiku. Úkolování, příkazy, ponižování, snižování sebevědomí. To všechno spadá pod BDSM. Pro někoho je to jen koníček a občasná hra buď s partnerkou, nebo s cizí slečnou, kterou si na to najde. Ten, kdo najde životní partnerku na takový styl života, si může gratulovat, jelikož je to opravdu těžké.

BDSM v reálném životě

Takové štěstí mají Robert s Lucií. Poznali se přes takto zaměřenou seznamku a ani jeden z nich nedoufal, že by jejich čistě sexuální setkání mohlo přerůst ve vztah. „Zpočátku jsem tomu nepřikládal žádnou váhu, chtěl jsem najít spřízněnou duši pro své touhy, nikdy by mě nenapadlo, že v ní najdu i ženu pro partnerství,“ říká Robert. To samé v podstatě tvrdí i Lucie: „Chtěla jsem tehdy zažít něco neobvyklého, zjistila jsem, že mě to vzrušuje a chtěla si to v praxi vyzkoušet. Ale že s ním budu žít i běžný život a že se to dá skloubit do vztahu, jsem netušila.“

Oba zastávají vysoké pracovní pozice a přesto si nachází čas hrát si a prožívat BDSM chvíle i několikrát týdně. Přizpůsobili tomu svůj osobní partnerský život. „Máme svá pravidla a hry, podle kterých žijeme a vždy si uvědomujeme, že se jedná o BDSM. Dostala jsem příkazem, vždy když přijdu z práce, uvařit večeři a naservírovat ji nahá. Je to všední činnost, ale my oba víme, co to pro nás znamená,“ říká Lucie.

Čti také: Erotické výprasky – spanking, BDSM

Důvěra je základ

Takových rituálů, které zasahují do běžného života, se dá vybudovat spousty. Robert i Lucie jich mají mnoho, ale ne se všemi se chtějí veřejně svěřovat. Každopádně zažít se dá velmi mnoho zajímavých zážitků. Jen si najít vhodného partnera, kterému budeš moci na rovinu říci vše, co by tě lákalo a v jaké roli. Jak říká Robert: „Chceme a posunujeme náš BDSM vztah dál a dál a neustále přicházíme na nové praktiky. O některých slyšíme od známých v mučírnách a některé vyplynou ze situace. Jsme rádi, že například existují kluby s touto tématikou, kam můžeme zajít a vyžít se. Stejně jako si popovídat s ostatními o tom, co jak kdo vnímá.“ Oba dva nejvíce oslovil a k těmto věcem přivedl kultovní film The Secretary, který nejvěrohodněji vypovídá o takovém způsobu života a o emocích, které jak Dominant, tak submisivní člověk zažívá. Je to pro ně jakýmsi cílem a „modlou“, které chtějí docílit a skloubit všední život s jejich druhým světem.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.