K lepšímu sexu za sedm dní

K mládí patří sex stejně jako volant k autu. Problémem však často bývá kvalita sexu. Kam ale jít pro rady? Na internet? Jasně, bez sebemenších problémů na něm nalezneš celou fůru porno stránek. Hned první video s ukřičenými superštíhlými a vždy upravenými herečkami tě ale zřejmě rovnou odradí. To není realita.

Slečna ti proto přináší exkluzivní sedmidenní kurz, díky kterému můžeš intimnosti se svým miláčkem posunout na vyšší level.

sex
Den 1: Ty a jen ty

Týdenní objevování rozkoše je nejlepší začít u sebe. Musíš totiž nejdříve poznat, co máš ráda a co se ti líbí, abys to později mohla říci nebo ukázat své drahé polovičce. Následující udělej-si-sama techniky ti pomůžou v intimním sebepoznání.
1) Klouzání – Jedním pohybem dlaně sklouzni přes klitoris až k vaginálnímu vchodu a zase nahoru. Můžeš přidávat tlak, rychlost i hloubku průniku.
2) Kroužení – Jedním nebo dvěma prsty si krouživými pohyby masíruj klitoris. Tip pro manuálně zručné: vyzkoušej tvar osmičky.
3) Klepání – Prsty nebo dlaní můžeš poklepávat po stydkých pyscích, poštěváčku a celém rozkroku

Pro další techniky a tipy si přečti předchozí články o sebeuspokojování ZDE a ZDE.

Den 2: Mazlení, mazlení, mazlení

Minimálně v začátcích každého vztahu trávíme hodiny vzájemným objevováním svých těl a zjišťováním, jak se toho druhého dotýkat. Ne každému se líbí to samé. Kluci někdy až moc pospíchají a nejraději by šli hned na věc bez jakékoliv předehry. Často však ani neví, o co by se tak ochudili.
K poznání reakcí a citlivých míst partnera je ideální masáž celého těla. Doporučuji obětovat jeden večer svíčkám, nejlépe vonným, pomalé relaxační hudbě a příjemné masáži. Pokud jste již překonali vzájemný stud, můžete pokročit od masáže zad až k hlaení intimnějších míst. Důležité ale je poznat obě strany – být masírován a masírovat. Jako masážní prostředek je výborný masážní olej Erotika od Saloosu, ale postačí a třeba jen olivový olej. Jeho nevýhodou je jen ne zrovna nejpříjemnější vůně, proto je vhodné se po masáži osprchovat.

Den 3 : Orální uspokojení

Orální sex nemusí být příjemný každému. Při sexu je obecně nejzásadnější držet se pravidla, že se všechno musí líbit oběma, a proto je důležitá také vzájemná komunikace. Pro orální sex existuje hned několik poloh, takže záleží jen na vás, která vám bude nejpříjemnější.
1) 69 – “Šedesátdevítka” je pravděpodobně nejznámější poloha pro orální sex. Kluk či holka leží na zádech a partner nad nimi leží napůl tak, aby měl hlavu u rozkroku toho druhého a naopak. Jedná se o velice příjemnou záležitost, protože se tak partneři můžou orálně uspokojovat navzájem.
2) Bok po boku – V podstatě jde o pozměněnou předchozí polohu, kdy oba partneři leží na boku. Je jen možná trošku méně pohodlná na pohyb, ale také má své výhody a může být vítanou obměnou.
3) Sezení na trůnu – Jeden z partnerů si sedne na židli a užívá si, zatímco ústa druhého se činí. Na téhle poloze je fajn, že se můžete vzájemně pozorovat, a to je vzrušující pro obě strany. Můžete se navíc lépe navádět na svá citlivá místečka. Pokud se příliš stydíš, zkuste si vzájemně zavázat oči. Brzy veškerý ostych opadne.

Den 4: Konečně!

Až do tohoto dne byl celý “kurz” především o dotecích, poznávání partnerova těla a laskání. Až v polovině týdne jste dostatečně připravení – a ano, nadržení – na všechno, co k milování patří. Následující polohy rozhodně stojí za vyzkoušení.
1) Na koníčka – Klasika, která se nikdy neomrzí a může se obměňovat na milion způsobů. Co to takhle zkusit variantu čelem vzad?
2) Orgasmus na bok – On leží na boku, ty čelem k němu, kotníky u jeho uší a pozadím spočineš přímo v jeho klíně. Je až neuvěřitelné, jak je tato poloha vzrušující!

Nové polohy lze najít při každé příležitosti, stačí jen pustit fantazii z uzdy a hurá na to!

Den 5: Hračky a hry

Erotické obchody jsou přeplněné různými pomůckami, které můžou čas od času vylepšit nebo oživit kouzlo milování. Jen pozor, aby partner nebyl trošku žárlivý na velikost vibrátoru nebo aby sis v prádle jím vybraném nepřipadala jako lehčí děva :-) Co je osvědčené?
1) Vibrační kroužky
– Jsou to zřejmě ty nejjednodušší a nejdostupnější erotické hračky vůbec, které koupíš dokonce v drogerii asi za něco málo přes sto korun. Kroužek se navlékne na penis, spustí se vibrace, a tím se miláčkovo kopí stává živým vibrátorem, což si jistě užiješ. Nový, zvláštní pocit uvnitř těla ti přinese takové uspokojení, jaké jsi už dlouho nezažila.
2) Vibrátory
– Jde s nimi dělat všechno možné i nemožné na co si vzpomenete. Musí však vyhovovat oběma.
3) Role – Jedná se o vzrušující hru. Každý má svou “roli” a vše se zakončí skvělým milováním. Klasikou jsou učitelé a studentky, dva se náhodně potkají v baru, uklízečka a boháč nebo nadržená manažerka a dělník. Jde o zábavu, vzrušení a fantazii se meze rozhodně nekladou.

Den 6: Erotika a komunikace

Je na čase začít plynule a přesně říkat, co-kde-jak-kdy se ti líbí. Věř mi, že několik povzbudivých vět během sexu dokáže zázraky s jeho sebevědomím a tobě přinesou daleko lepší orgasmus. Pokud se ale zatím stydíš mu na rovinu říct, jak to dělat, tyto tři jednoduché kroky ti ukážou cestu:
1) Nejdříve mluv během masturbace, když jsi sama. Nejen že si zvykneš na svůj hlas během toho, co máš ruku na intimním místě, ale hlavně si lépe uvědomíš, co říkat.
2) Popiš svou sexuální fantazii, nebo přečti erotickou povídku svému miláčkovi přes telefon. Měl by o tom však dopředu vědět, takovýto telefonát by mohl způsobit trapas třeba na rodinné oslavě. Neuvidí, že se červenáš, a ty si zvykneš na jeho reakce.
3) Tváří v tvář! Zatímco mu popisuješ svou vlastní fantazii, požádej ho, aby se sám uspokojoval. To ti také může pomoci překonat ostych.

Den 7 : Cílová páska

Tento “den” je možná v mnohém kontroverzní a leckdo jej asi vynechá úplně, nebo se k němu dopracuje až po značně delší době. Dominace a podřízení není pro každého a existuje jen velice křehká hranice mezi vzrušením a bolestí. Pro pár je velice důležité se navzájem znát a věřit si, než k tomuto přistoupí. Následující tipy však nejsou nijak násilné a dokážou sex obohatit.
1) Kostýmy – Domina nemusí být nutně v latexu, můžeš jej nahradit černým prádlem a červenou rtěnkou. Věrohodně však budeš působit na jehlových podpatcích.
2) Pouta a svazování – Pouta s umělou chlupatinou se dají koupit v každém erotickém obchodě, ale pro něžnější svazování se doporučuje třeba hedvábná šála. Musíš však být opatrná, abys ji neutahovala příliš a neodkrvila miláčkvi ruce.
3) Poplácání – Dobře míněné plácnutí přes zadek může působit jako okamžité afrodiziakum. Je-li však příliš tvrdé, může zničit celý večer.

Upřímně doufám, že ti článek dodal inspiraci do objevování a zkoušení nových věcí se svým miláčkem a následně ti přinese i spoustu uspokojení. Pokud máš nějaký vlastní tip na vylepšení milostného života, poděl se o něj s námi!

Pokračuj: Přemýšlela jsi nad sexem při menstruaci?

2 Comments
  1. Krásný článek, mohlo bych takových být víc, mám totiž problém že se před mým klukem stydím a to už jsme spolu rok a půl, nemůžu si pomoct .Po tomto článku jsem zase trochu navnaděná to překonat. Nevíte taky třeba jak dosáhnout u sexu orgasmu ?? Ještě se mi to nějak nepovedlo….Uvítala bych nějaké rady.. Třeba další článek ….

  2. Katka: Měla sem celkem dost partnerů se kterýma sem měla sex a nikdy sem nedosáhla orgasmu ani pocítění že se to blíží až teprve se součastným partnerem :) kterej si semnou vždy tak krásně pohraje ale vím že když třeba ležím na zádech a on ve mě má prsty že se neudělám :) je to jak u který holky :) mně pomáhá když sem na něj on mi tam může strčit prsty a když se o něj můžu jakoby tělem otírat dělá mi to hrozně dobře a jemu taky a de to hned :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.