Krásná za pár minut: I nečekanou párty si můžeš užít

Dostala jsi nabídku na super party, která začíná ještě dnes večer. Jenomže se necítíš úplně ve své kůži. Jak se bleskově upravit, abys na večírku opět zazářila? S našimi tipy na tobě nikdo nepozná, že zrovna nemáš svůj den.

Nemusíš být zrovna Miss World, aby sis party užila!

Cítíš se jako ošklivé káčátko. Vlasy máš přerostlé, nehty nenalakované a navíc na večírku budeš znát jen svou kamarádku. Nejraději bys zůstala doma, ale už jsi jí slíbila, že jí budeš dělat doprovod… Jak to udělat, aby sis večer užila a cítila se sama sebou?

Ruce: Jestli nemáš pořádně nacvičenou manikúru a bojíš se, že lakování sexy rudých drápků by ti trvalo půl dne, vsaď tentokrát na decentní růžovou. Růžová není tak výrazná, takže když ve spěchu někde o milimetr přesáhneš, nikdo si toho nevšimne. Dva nátěry ti navíc doma zaberou maximálně deset minut.

Vlasy: Nechce se ti vlasy foukat, tužit a složitě přemlouvat, aby díky laku na vlasy držely právě na tom místě, kde je chceš mít? Jednoduše je stáhni do culíku nebo do drdolu. Abys culík ozvláštnila, můžeš si z účesu uvolnit pár pramenů. Na podobné účely se hodí také čelenky, které vždy účesu dodají šmrnc. Pořiď si jich několik v různých barvách, s nimi nikdy nešlápneš vedle.

Tip: Inspiruj se účesy pro dlouhé vlasy.

Make-up: Líčení zvol takové, které máš naučené a cítíš se s ním naprosto přirozeně. Pokud chceš své běžné líčení ozvláštnit třeba zajímavými barvami, přečti si, jaké jsou aktuální trendy v líčení. Do kabelky si přihoď lesk na rty – zvýrazněná pusa dokáže neuvěřitelně zvednout sebevědomí!

Tipy na trendy topy do pětistovky: 1. Pro punkerky (Tally Weijl, 499 korun), 2. Sexy kočičí (Tally Weijl, 329 korun), 3. Ready na party (Reserved, 349 korun), 4. Pro třpytomilky (Lindex, 399 korun)

Oblečení: To samé jako s líčením platí i o oblečení. Bojíš se, jak by na tebe ostatní koukali v nové minisukni sukni a vysokých podpatcích? Ideální kombinace na takovéhle večírky je “pohodlné+sexy”. Vytáhni ze skříně své oblíbení cigaretové džíny a na vrch vyber svůj oblíbený party top. Nezapomeň na stylové doplňky a můžeš vyrazit.

Tip: Myslíš si, že s pár kily navíc ti to nemůže slušet? Přečti si, jaké střihy sluší plnoštíhlým.

Zábava není jen o dokonalém vzhledu

Většina lidí, hlavně introverti, neradi chodí do spolků, kde nikoho neznají. Jestli tě také děsí velké skupiny lidí, se kterými si zřejmě nebudeš mít co říct, v klidu a zhluboka se před vstupem na večírek nadechni. Snaž se to brát jako příležitost poznat nové lidi. Děsí tě i taková představa? Nikdo přece neříká, že se hned musíš se všemi seznámit a bavit celou společnost. Stačí, když si vybereš osobu, která je ti sympatická, a dáš se s ní nezávazně do hovoru – třeba odkud zná vaši společnou kamarádku.

Pokud se bojíš jít klábosit do většího spolku lidí, tak se ze začátku večírku ke skupince lidí jen přidej jako “nezávislá pozorovatelka“. Brzy zjistíš, že nic tak světoborného neříkají a až se dostane na téma, které znáš a chtěla bys k němu něco říct, nebudeš se bát promluvit.

V nejlepším se má odejít

Jestli s postupem večera začneš víc a víc koukat na hodinky a s chutí by ses už viděla v posteli, vyhledej kamarádku a rozluč se s ní. Pokud tě začne přemlouvat, ale ty už chceš jít vážně domů, použij milosrdnou lež: ráno ti přijede maminka a musíš být fit, čekají tě zkoušky a máš v plánu se celý den učit, slíbila jsi sestře, že jí pohlídáš dítě a tak dále… A pokud to přece jen s alkoholem přeženeš, přečti si, jak přežít kocovinu.

A jaké večírkové tipy máš ty?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.