Trendy líčení na podzim 2011: Barvy moře i metalické odstíny

Letošní podzim má své specifikum. Zatímco v jiných letech jsme se po létě loučily s výraznými barvami a vyměnily je za ty typicky podzimní, letos to dělat nemusíme! Podzim 2011 se totiž odehraje ve znamení pestrosti, a tak se tyrkysových stínů z prázdnin nemusíš vzdát ani teď.

Trendům v líčení vévodí modř a kov

Barvy moře jednoznačně vědou. Světle modrá, tyrkysová a jiné pastelové barvy jako z 80. let jsou trendy i na podzim. Byla by rozhodně škoda tohoto trendu nevyužít!

Tip: Jak nosit modré oční stíny? Přečti si rady profesionálního vizážisty.

Nabízejí se ale i další zajímavé trendy na denní i večerní líčení, tak si je pojďme projít.

Perfektní duo: zlatá a tmavomodrá

Zlatá barva nám připomíná třpytící se slunce nebo písek na plážích, tmavomodrá zase temnou noční oblohu – proto tyto dva odstíny tvoří perfektní dvojici, se kterou na podzim zazáříš. Víčka namaluj zlatou, do vnějších koutků rozetři tmavě modrou a svůdné líčení je na světě!

Naše tipy: Dekorativní kosmetika Essence

Sexy červená i roztomilá růžová

Jak zvýraznit rty? K večernímu líčení se bude perfektně hodit letošní hot trendrudá rtěnka. Nezapomeň ale na to, že pokud si rty natřeš červenou, oči by měly zůstat nalíčené neutrálně, jinak bys působila zmalovaně. Červená rtěnka se také hodí spíše k večernímu líčení, ve dne by mohla vypadat přehnaně. Pro tyto příležitosti se nabízí další trend, tedy světle růžová, která působí roztomile a žensky.

Naše tipy: rtěnky Bobbi Brown a Clinique, vpravo odstíny rtěnek MAC

Ozdob i nehtíky

Zatímco oční stíny i rtěnky září v pestrých barvách, laky na nehty se nesou spíše v tlumených odstínech. “In” je černá, metalicky šedá, burgundská či hnědá a bronzová. Novinkou je i nude barva, která na nehtech vypadá opravdu skvěle. Pokud chceš navzdory trendům podzim rozzářit veselými nehtíky, použij červenou či oranžovou.

Naše tipy: Laky na nehty Essence

Text: Jana K.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.