Pozor na módní kiksy

Móda je velice subjektivní, individuální a nemá pevně stanovené hranice, ovšem i přesto existují módní přešlapy. Chyb, kterých se dopouštíme dnes a denně, je nekonečně mnoho, já ti dnes přináším pár takových, jež jsou v českém rybníčku chlebem.

Legíny ano, ale…stylista-moda-promena

Legíny, legíny a zase ty legíny, omývané stále dokola. Nosit či nenosit? Důležité je si uvědomit fakt, že v legínách vynikne opravdu všechno. Jak svaly, tak nezpevněná kůže, cokoliv. Dokážou naší postavě polichotit, ale stejně tak i svedou hravě znemožnit. Proto je velmi podstatné dávat si pozor na materiály, ze kterých je tento kus oblečení vyrobený. Legíny, které nechceš nosit jen doma, nebo na zahrádku by rozhodně neměly být průsvitné! Pokud tě trápí nezpevněný zadeček, pomůže ti pevnější materiál a správně zvolené kalhotky.

Méně je více

Přehnané množství log známých návrhářů a sportovních značek je dalším krokem vedle. Opravdu zde neplatí, že musíš naráz vyvětrat všechny značky oblečení, co máš doma. Tohle rozhodně není módní. Pokud nechceš působit jako chodící nevkusná reklama, nebo ještě hůř jako kolotočář zvol každý den jinou značku.

Tělovky ne!

Tělové silonky. Působí neškodně, ovšem škodí našim nožkám o to víc. Vizuálně velmi deformují nohy, vytvářejí dojem umělosti, dělají z nás takzvaně starou mladou a i přesto, že se tváří, že různé nedokonalosti – modřinky, žilky a jiné, nám zakryjí, ještě víc je zviditelní a to i ty nejtenčí a nejsvětlejší tělovky. Ať máme sebekrásnější nožky, tento typ silonek je jednoduše zahanbí – zaniká linie holenní kosti, kolen nebo třeba pěkně vyrýsovaná lýtka. Navíc ve světě se tělové silonky oficiálně přestaly nosit už v roce 1995.

Pozor na špičky

Špičaté lodičky jsou nadčasové a žádná žena s nimi nikdy nešlápne vedle. Dokonale se hodí k malým černým, dlouhé honosné večerní róbě, ke kostýmku i k džínům. Ovšem jak se říká, všeho moc škodí, a u špiček to platí několika násobně. Extrémně prodloužena špička na botě působí velmi lacině, nevkusně a dělá nám s nohou ošklivé plováky. Jednu dobu byly lakované kozačky s prodlouženou špicí výsadou striptérek. Takže pozor na materiál, délku špičky a také podpatek – zde platí, raději vyšší než nižší.

A s jakými přešlapy ses setkala ty?

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Comments are closed