Jak hrát sexy nedostupnou? Přinuť ho chtít víc

Hrát si na těžko dostupnou dámu, kvůli které se chlapi musí přetrhnout, aby ji dostali (a že je to baví!), patří k nejstarším sváděcím taktikám, které máme my holky prostě “v krvi”. Cítíš, že nejsi ve formě nebo jsi vypadla ze cviku? Poradíme ti, jak se vyhnout chybám, které by tvoji potenciální kořist mohly odradit nebo vyplašit.

Být na oko nedostupná? To se musí umět!

Zdá se to snadné. Nahodit udici, a jakmile se na háčku něco zamrská, dělat, že nic. Já a lovec? Ale propána, ani náhodou! Když se to umí, rybka ráda sama skočí do sítě, aniž by si to uvědomovala… Ovšem konec metafor! Dělat drahoty a hrát si na netykavku může být (chvíli) sexy – ale jen pokud víš, jak s touto technikou pracovat. V opačném případě vše kolem sebe, co má dvě nohy, velice rychle odeženeš.

Osvěž si staré osvědčené techniky, důkladně prověřené generacemi našich babiček a prababiček.

Buď středem dění

Chystáš se na party a víš, že tam určitě bude tvůj idol? Nejspíš si lámeš hlavu tím, jak pro něj nebýt neviditelná. Řešení? Připoj se k organizátorům a vezmi si na starosti “sekci”, při které budeš neustále ve středu dění. Pan Úžasný tě nejen nepřehlédne, ale zároveň budeš mít příležitost projevit se a ukázat, že jsi pohodářka, která se na večírky nechodí jen natřásat v jehlových podpatcích a opíjet drahými drinky od náhodných ctitelů.

Co je však nejdůležitější – pokud z jeho strany ucítíš zájem, zatahej za pomyslnou udici jen zlehka. To znamená – dej mu najevo, že je ti také sympatický, ale rozhodně se mu nevrhej kolem krku. Naopak dělej, že se mu věnovat zrovna nemůžeš, protož zrovna musíš to a tamto… Nejsi přece snadná “diskotéková” kořist a bude-li chtít, určitě si vhodnou chvilku najde. Tím máš z poloviny vyhráno. Znamená to totiž, že jsi pro něj zajímavá.

Zmiz ve správný okamžik

Je spousta kluků, kteří se stydí, nemůžou se rozhoupat nebo se jim prostě nechce, protože si myslí, že jim přece nikam neutečeš. Jenomže ty nejsi oběd nebo Vánoce, máš dvě nohy a utéct můžeš kdykoliv se ti zachce. A tím ho můžeš přivést do lehké nejistoty. Když vedle něj budeš na diskotéce celý večer sedět a čekat, kdy konečně udělá první krok, ničeho se pravděpodobně nedočkáš.

To samé platí o sociálních sítích. Máš “kamaráda” se kterým si ráda povídáš a cítíš, že by z toho mohlo být něco víc? Sedíš nedočkavě celé dny před počítaček a číháš, až ti zase napíše. Říkáš si, že třeba se to konečně někam pohne? Nepohne. Třeba právě to je ten háček – ví totiž, že kdykoliv ti napíše, budeš pro něj dostupná. Řekni si dost a trochu mu to znesnadni. Na diskotéce se beze slova na chvíli vytrať, na internetu nebuď pár dní online, aniž bys mu předtím něco řekla. Z jeho následné reakce vytušíš, kam to vede (nebo nepovede).

Tip: Přečti si rady, jak flirtovat s klukem. Musí první krok udělat vždy kluk? Boříme babičkovské pověry o randění. A mrkni také na článek o řeči těla při svádění?

Ovládej svůj čas

Spousta obletovaných kluků je zvyklá, že když holku někam pozvou, může se kvůli nim přetrhnout – a tím mají hned od začátku navrch. Nikdy “jen” kvůli klukovi neměň své původní plány, neruš pokec s kámoškou, návštěvu babičky či hodinu jógy, ať už jsou pro tebe ve skutečnosti jakkoliv důležité. Chce tě? Tak ať si počká a nezvyká si, že celý tvůj svět se točí jen kolem něj.

Pokud tě pozve na první rande, neodkývej hned první termín, který na tebe vychrlí. Ale pozor, aby z toho nenabyl dojmu, že jsi ho fakticky odmítla, navrhni hned jiné možné datum. A hlavně – čím zajímavější bude tvoje výmluva, tím víc o rande s tebou bude stát. Nejspíš sama uznáš, že lekce japonského bojového umění či výpomoc v místním tyflocentru je víc “cool” než výlet pro zásoby toaleťáků do Tesca. Zapůsobíš tím na něj a navíc máte jasné téma k hovoru. Nesmíš však lhát, povoleno je maximálně (tak trochu) poupravit čas oné neodkladné události

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.