Kalhoty na hubnutí – vyzkoušeno na vlastní kůži!

Bezchybná postava a zadeček bez jediného dolíčku je snem každé z nás. Chodíme kvůli tomu na masáže, patláme na sebe krémy a všemožná séra, občas se dokonce donutíme i k nějakému tomu cvičení. Stále však věříme, že někdo brzy vymyslí nějaký stroj nebo pilulku, díky kterým budeme krásné bez námahy. Naše redaktorka Kristýna po Vánocích zaútočila na problematické partie vynálezem zvaným šortky na hubnutí. Fungují?

Šortky na hubnutí – opravdu fungují?

Protože jsem si Vánoce opravdu užívala, hlavně po té obžerstvovací stránce, ani jsem se neurazila, když jsem pod vánočním stromkem rozbalila hubnoucí kraťasy. Rozhodně si nepředstavuj béžové stahující bombarďáky, jako měla Bridget Jones. Kraťásky jsou černé, bezešvé a moc příjemné na dotek, takže nic mi nebránilo, abych se je rozhodla pořádně otestovat a následně se na Slečně podělit o výsledky.

Jak kalhoty na hubnutí fungují?

V kraťasech (značka Lytess) jsou mikrokapsle, které postupně uvolňují kofein a bambucké máslo – samozřejmě pouze tehdy, když máš oděv na sobě.  Pro optimální výsledek se doporučuje nosit kalhoty na hubnutí osm hodin denně, šest po sobě následujících dnů. Sedmý den v týdnu se vynechává. Po 18 dnech už by měl být vidět výsledek. Na zadní straně obalu mě ještě zaujal údaj, že po 18 dnech bych mohla mít o 5,5 centimetru užší boky a o 3,1 centimetru menší stehna. Kdo by to nevyzkoušel?

Po sedmi dnech nošení

Kraťasy jsem nosila z praktických důvodů na noc. Šest dní za sebou jsem tedy cestou do postele vypadala, jak když jdu na kolo, ale za odměnu jsem se ráno probouzela s krásně jemnou kůží. Bambucké máslo se asi opravdu uvolňovalo. Na začátku celé kúry jsem se samozřejmě změřila v těch nejproblémovějších partiích (čísly vás nebudu zatěžovat!). Teď po sedmi dnech jsem naměřila přes stehno o jeden centimetr méně, přes bříško a zadek jsem měla stejně.

kalhoty na hubnutí
Kristýna testovala kalhoty na hubnutí

Věděla jsi, že…? Je důležité měřit se vždy v tu samou denní hodinu, na stejném místě a neprověšovat metr.

Po osmnácti dnech nošení

Onen očekávaný osmnáctý den je za mnou. S kúrou končím, celkově naměřeno o jeden centimetr méně přes břicho, jinak zůstala čísla stejná. Bohužel náročnější zkouškové období mi nedovolilo zdravější životosprávu – kdo by nepotřeboval neustále nějaké laskominky k učení…

Závěrem

Chtěla bych říct, že jsem poněkud skeptická k podobným doplňkům na hubnutí. Takže velice stručně: kraťásky jsou moc příjemné, kůže je po nich vyhlazenější. Ale pokud chceš cíleně hubnout a tvarovat postavu, jen kraťasy určitě nepomůžou. Vždycky a u všeho je nutná úprava jídelníčku a trocha pohybu!

Tip: Přečti si, jak bojovat s přebytečnými kily, když už nic jiného nepomáhá.

Takže můj tip – není to sice zázrak, ale zatím jediné, co podle mých dosavadních průzkumů funguje: Pokud se budeš aspoň dvakrát v týdnu hýbat (stačí i delší procházky s tvým chlupáčem), budeš baštit podle zásad zdravý výživy a po sprše promasíruješ problémové partie krémem proti celulitidě, máš vyhráno i bez kalhot na hubnutí. Inspiruj se třeba našimi cviky pro sexy zadeček a zjisti, čím se mazat proti celulitidě.

17 Comments
  1. Cisly nas zatezovat nemusis :-D, ale zas tolik bys nas nezatizila, jsi krasne stihlounka a zas tolik jsi ty kratasky urcite nepotrebovala :)

  2. to je skvelé, že je tu objektívny názor a nie reklama, ktorá je “akože” zo skutočného života… pravdupovediac, ja som skeptik takisto, keby som už chcela tieto kraťasy, asi by som to vyriešila tak, že by som si do krému s bambuckým maslom vmiešala zrnkovú kávu, naniesla na potrebné miesta a celé to prekryla trebárs obväzom..s tým by som šla spať a výsledok by bol rovnaký a lacnejší :) ja jednoducho neverím v zázračné kraťasy

  3. Ale byznys je to určitě dobrý. Kolik ženských je líných namíchat si takovou směsku, pak to na sebe patlat a ještě se něčím omotat :-D proto si taky tolik lidí kupuje třeba nazouváky na hubnutí na speciálním klínku – však proč ne, projít se místo toho jednou denně po schodech nebo vyrazit na krátkou procházku je přece daleko složitější :-))

  4. Tak zronva ty “nazouváky” mám – ale jsou to teda tenisky, aby se daly nosit kdykoli. Nemám je kvůli hubnutí ale proto, že kamarád o našich je velmi známý doktor přes žíly a on sám je nosí, doporučuje a údajně na všech světových konferencích se o nich baví jako o skvělém výrobku. A musím přiznat, že chůze na nich je fakt náročnější než v normálních botách :D

  5. Na internetu jsem je našla v cenách kolem tisícovky… kdyby byly za dvě kila, tak možná – na zkoušku, ale tisícovka už je docela dost, za takovou blbinu :-))

  6. Ahoj holky, kraťásky jsem dostala od známýho, který je prodává. A podle jeho slov si je spousta ženských chválí. Ale jak psala Eliška, je to o lenosti, proto si sposuta ženských raději navleče kraťasy a polkne pilulku na hubnutí:). U mě si kraťasy neporadily ani s pár dolíčky, takže zůstavám u klasiky – krémy, sport, výživa :)

  7. Holky, kratasky jsem koupila kolem pětistovky na netu…Už je mám nějaký ten týden, pravidelně v nich cvičím a zdá se mi, že ty nohy mám po nich lepší,no :)

  8. VJá chodím cvicit do jednoho centra v Brně a trenérka mi je třeba doporučuje…Tak jsem si je na jeji doporučení koupila a citim se v nich suprove :)

  9. Já jsem začala pravidelně chodit na cvičení (cardio) a tam mi ty anticelulitidni leginy doporučili :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.