Luna na květen: relaxuj a hlídej si své emoce

Dříve byli lidé mnohem více spjati s přírodou. Ženy věděly, kdy trhat jaké bylinky, a vyznaly se ve fázích měsíce. V dnešní době je všechno jednodušší, bylinky už sušit nemusíme, protože si je koupíme namíchané v čajovém sáčku. Proč se ale aspoň trochu neinspirovat lunárním kalendářem?

Užívej si květen plnými doušky

2. až 4. květana:  Luna v Býku

Dny vhodné k pročištění organizmu

Pomalu se nám blíží plavková sezóna, odhazujeme dlouhé kalhoty a oblékáme vzdušnější kraťásky a sexy tílka. Jestli se po zimě stále cítíš “né úplně fit”, využij úterního novoluní a zaměř se na detoxikaci organizmu. Snaž se úplně vyhnout soli a těžkým kořeněným jídlům. Zelenou má čerstvá strava. Tvé tělo se zbaví škodlivých látek a budeš se opět cítit plná síly.

Tip: Přečti si více rad a informací týkající se detoxikace těla.

5. až 6. květn: Luna v Blížencích

Dny vhodné na relaxační masáž

Kromě důkladné jarní očisty dopřej svému tělu také odpočinek v podobě relaxační masáže. Krásně se uvolníš a svaly budou promasírované. Po masáži si neplánuj žádné větší sportovní aktivity. Nech tělo, aby masáž pořádně vstřebalo a odpočívalo.

Tip: Vyzkoušej například masáž lávovými kameny nebo medovou masáž.

16. až 17. května: Luna ve Štíru

Dny vhodné k realizaci všech tvých plánů

V těchto dnech budou ideální podmínky pro praktickou realizaci tvých plánů a nápadů. Bude se ti dařit jak v nových projektech, tak při obchodní činnosti. Využij toho a všechny důležité schůzky směřuj na toto datum. Při úplňku 17. května však kontroluj své emoce.

18. až 19. května: Luna ve Střelci

Dny vhodné na kosmetické procedury

Udělej si ze své koupelny malý kosmetický salon. Po sprše se namaž krémem na zpevnění pokožky. Tvář obrus jemným peelingem a následně nanes hydratační pleťovou masku. Ruce promaž silnou vrstvou krému a natáhni bavlněné rukavice. Výživné látky z krému tvá kůže vstřebá mnohem lépe než kdy jindy.

Tip: Na chvíli se uveleb do křesla a dokoukni rozkoukaný seriál, pusť si v rádiu oblíbené pecky nebo přečti další kapitolu z knížky. Vypusť z hlavy všechny starosti a jen relaxuj.

20. až 21. května: Luna v Kozorohu

Dny vhodné na manikúru a pedikúru

Také se už nemůžeš dočkat, až odhodíš uzavřené tenisky a konečně nazuješ letní sandálky, žabky a moderní platformy? Než tak uděláš, objednej se na profesionální pedikúru nebo si udělej domácí pedikúru sama. Nebudeš se pak stydět, ukázat své nohy. Totéž platí o rukou. Téměř každý si všimne tvých nehtů, tak ať se má na co dívat.

Tip: Mrkni na návod na domácí francouzskou manikúru.

Bleskové tipy na konec měsíce:

23. až 24. května: Dny vhodné na odstranění drobných žilek a křečových žil.

25. až 26. května: Dny vhodné na vysazování léčivých bylinek, rajčat, cuket a tak dále.

27. až 29. května: V pracovní oblasti pozor na unáhlené kroky. V tom, co uslyšíš, se možná bude skrývat dobrá rada.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.